قبلا راجع به برادرزادم نوشته بودم که تفاوت اندام داره. 

شاهین ایزدیار قهرمان پارالمپیک شنا که پارسال شش تا مدال طلا اورد و اگر دیده باشید دستش شبیه ایشونه

چند روزه پیش که رفته بود کوچه بازی کنه یه پسر بچه ای مسخرش کرده بود و گفته بود دستش مثل پا میمونه و بهش خندیده بودن:'(

اون یکی برادرزاده که میبینه میره بچه بیشعور و میزنه!

مادر بچه میاد و گوش برادرزاده من و میپیچونه!

در اخر هم اونی که تفاوت اندام داره و حسابی از این قضیه ناراحت بوده یه مشت به شکم بچه میزنه و بچه میخزه روی زمین و میگه حال کردی دستم چقدر زور داره!!!!! 

اومدن خونه و این قضیه رو برام تعریف کردن

نگاهی به بچه کردم و گفتم تو بهش چی گفتی؟!

گفت بهش گفتم آشغال عوضی!

با حرص هم گفت!!! 

نمیدونستم باید به یه بچه پنج ساله چی بگم تو اون لحظه! 

فقط گفتم همه ادم ها شبیه هم نیستن بعضی قهرمان ها رو خدا اینجوری افریده . تو یه قهرمان قراره بشی خودش گفت مثل شاهین و چشماش چهارتا شد

وقتی اولین بار شاهین ایزدیار و تو تلوزیون دید خیلی خوشحال شد که شبیه یه قهرمانه و فهمید تنها نیست. 

من نگران این حجم از ببشعوری بچه هایی هستم که سالمن 

خواهشا پدر مادرها به بچه هاشون توضیح بدن که همه ادم ها مثل هم نیستن و بعضی ها دارای تفاوت اندام هستن و یاد بدن به بچه هاشون که همه رو محترم بشمارن. 

خواهشا بچه هاتون و تربیت کنید 

فرزند بی تربیت شما نه تنها به خودش اسیب میزنه بلکه به روح خیلی های دیگه هم ضربه میزنه. 

نمیدونم امیر ما چقدر قراره حرف بشنوه و مسخره بشه 

امیدوارم از حجم این همه بیشعوری کاسته بشه. 

خیلی ناراحتم از این قضیه خیلی. 

با برادرش کلی صحبت کردم که اینجور مواقع بچه هارو نزنه ولی تو کلش نرفت گفت تحمل ندارم ببینم داداشم و مسخره میکنن گفتم راهش این نیست مردم و بزنی اون وقت تو با اون ها فرقی نداری 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Hannah وبلاگ به روز و تخصصی فیلم و سریال ایرانی و خارجی اف ال بند اطلاعات روز سالمندان بزرگان صاحبدل زندگی سه بعدی تصنیف باران شهید احمد مشلب فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی میشو