ای کاش انقدر فرهنگمون بالا میرفت که میفهمیدیم دختر و پسری که صیغه عقد دائم و خوندن و اسمشون رفت تو شناسنامه هم رسما زن و شوهر محسوب میشن

و اگر این وسط پای بچه ای هم بیاد وسط اون بچه بچه قانونی این هاست و هیچ خلاف شرعی اتفاق نیفتاده!!!!

دوران نامزدی و مسخره بازی هاشم قواعد من در اوردیه!!!

دوستم که یک ماه از نامزدیشون گذشته و باردار شده باید همه کارها رو انجام بده برای اینکه بچه رو سقط کنه و گناه قتل گردنش باشه برای چی؟؟؟؟!!!!

برای دهن مردم،برای ذهن کثیف مردم،برای اینکه بهش برچسب نزنن

برای اینکه برچسب بی حیایی و دریدگی و پررویی تا اخر عمر روش نباشه و اون بچه یه بچه منفور و ناخواسته و پررو نباشه!!!

اون بچه گناهی نداره همه کارهای غیر قانونی و برای افتادن بچه انجام داده ولی بچه نیفتاده

دکترا گفتن اگرهم بچه دنیا بیاد معلول میشه!

داروهای سقط و استفاده کرده و الان دکترا ویزیتش نمیکنن!چون غیرقانونیه!

و اون مونده و یه بچه تو شکمش و داروهای غیرقانونی و استرس و یه دنیا درد

بهش دلداری دادم و گفتم تو هیچ تخلفی نکردی از همسرت باردار شدی این زد خدا هم خیلی منزلت داره ولی متاسفانه ذهن های مردم انقدر معیوبه نمیتونه بپذیره که یکی از نامزدش بارداره یعنی چی!!!!

یکی از اقوام همسر هم این اتفاق براشون افتاد تو نانزدی باردار شد هرکاری کرد بچه نیفتاد،و بچه رو نگه داشت و عروسی گرفتن بچه بعد از تولدش تشنج کرد و مشکل مغزی پیدا کرد بخاطر داروهایی که مادرش برای سقط استفاده کرده بود بچه دیگه رشد نکرد و زمین گیر شد مادرش سن و سالی نداشت مسولیت یه بچه معلول افتاد گردنش و شونه خالی کرد و رفت خونه باباش بچه فوت کرد وقتی خواست برگرده خانواده شوهرش نذاشتن گفتن بچه مرد راحت شدی!!!طلاقش دادن

انسانم ارزوست

برای دوستم دعا کنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش ویری اسکچاپ به زبان فارسی : مدلسازی معماری مدرسه ما Apika من نگویم عاشقم یه ذره من دیوانه ام اچ پی 20 Lisa نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تاپیک فایل سنجش و ارزشیابی ناحیه 2 همدان ARMY.BTS