مچ دست راستم یه استخون اضافه تولید کرده از خودشدکتر گفته باید فقط استراحت کنم

توان بلند کردن قاشق برای غذا خوردن ندارم!!!گفت باید بزرگتر بشه تا تخلیه کننش

خدایا من لایق این همه محبت نیستم جانِ عزیزم

باید گوشی هم کنار بذارم.البته از کار خونه معاف شدم فعلا اقای خونه زحمتش و میکشه 

خیری داشت حداقل.غلط کردم دستم خوب شه همه کار و خودم انجام میدم

محمد خیلی اصرار داره عکسش و بذارم پروفایلم و این و نشونه عشق میدونه!!!

منم به ندای قلبش لبیک گفتم و این کار و کردم برای تحکیم بنیاد خانواده ولی هربار اینکار و کردم به طرز عجیب و غریبی رابطمون قمردرعقرب شده!چشم میخوریم مردمم فکر میکنن ما چقدر لیلی مجنونیم حالانمیدونن چه سگ و گربه ای هستیم

انقدر من اینجا خودم و لو میدم یکی یه اشنا از اینجا رد،شه قشنگ میفهمه من کی ام

اینجاهم اخر ناامن میشه

اینجا هم داره سوت و کور میشه فکر کنم باید بار و بندیل و جمع کرد و رفت کلهم اجمعین

*در حالت دراز کش هم به شدت دل درد میگیرم بخاطر مشکل رودم مجبورم بشینم و چشم بدوزم به نورگوشی و هرچی وبلاگ بروز شدست و بخونم بلکم چشمام خسته بشه و نشسته خوابم ببره و ولو بشم .

دکتر گفت ibdبا دلدرد همراه نیست این دل دردها نشونه یه درد دیگست

حالا انجام ازمایشات جدید برای کشف این درده

از یه جایی به بعد یاد میگیری به دردات بخندی فقط

وزنم از۵۸کیلو نباید پایین تر بیاد تا مراجعه بعدیم این هم نشونه یه مشکله و قطعا برای اینم دوباره ازمایشات جدید مینویسه باید مثل گاو بخورم تا لاغرتر نشمبا کفش و چادر و پالتو و کیف ۵۸بودم باید دفعه بعد که رفتم رو ترازو همه اینارو داشته باشمپالتوم خودش پنج کیلوِ مراجعه بعدیم خردادِ مجبورم پالتورو بپوشم میتونم یه سنگ پنج کیلویی بذارم جیبم

از من به همه اونهایی که قصد لاغری دارن حاضرم جام و باهاتون عوض کنم

از صدام نگم که شبیه خروسی شده که از ۶صبح تا۱۱داره قوقولی قول میکنه صدام شبیه صدای۱۱ظهرش شده فقط یه صوتی میاد که مفهوم و برسونه عوارض سرماخوردگی و خستگیه

خداجان شکرت شککککککرررررفکر کردی من میخوام گله کنم

امشب نمیدونم چی زدم فازم چیهشاید از عوارض ماه شعبانِ

برم بخوابم فکر کنم دل درد از آرتروزگردن به صرفه تر باشه

شب عیدی بیکار شدید دعا کنید درد و مرضای ماهم گم شن برن بلکه یه شب مثل ادم بتونیم بخوابیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joe زیبایی و سلامتی آوای لاغری دوست برای همیشه قالب های فارسی وردپرس 33 ویشگون فروشگاه اینترنتی بازار روز زندگی با عطرِ هل درس زبان انگلیسی مقطع متوسطه دوم پنجره نسیم